PNEUSERVIS

Pneuservis Bratislava

Akcia na prezutie – AKCIA

Pneuservisné služby vykonávame na nových moderných zariadeniach a s náradím, ktoré sú pravidelne servisované a kalibrované. Odborná výmena pneumatík, kolies, diskov, ventilov a duší. Demontáž a montáž kolies vrátane vyváženia plechových ako aj hliníkových diskov kolies všetkých rozmerov. Hustenie a ošetrenie pneumatík po a pred zimnou ci letnou sezónou, ako aj sezónne uskladnenie pneumatík a kolies, samozrejmosťou je ekologická likvidácia starých ojazdených pneu, alebo diskov.

Pneuservisné služby

Ponúkame Vám pneuservisné služby pre všetky osobné, ako aj úžitkové, offroad a van automobily do 3,5 tony. Ďalej ponúkame pneumatiky všetkých rozmerov a značiek, časť ponuky máme skladom, pripadne si ich môže zákazník objednať vo veľmi krátkom čase. Ponúkame aj plechové a zliatinové disky, ako aj všetko autopríslušenstvo. Okrem pneuservisu poskytujem rýchloservis a olejservis

Dôležité upozornenie: cena prírodného kaučuku v poslednom období vzrástla o 50%, vzhľadom na tento cenový vývoj avizujú už dnes výrobcovia zdražovanie pneumatík v priebehu letnej sezóny. Neváhajte a nakupujte ešte dnes za akciové ceny !!!